26 sierpnia 2012

Maska regenerująca Ziaja


Nic na to nie poradzę, ale uwielbiam wszelkiego rodzaju maseczki :-) Tym razem skusiłam się na sprawdzoną przeze mnie wielokrotnie maskę regenerującą z glinką brązową do każdego rodzaju skóry. Można ją stosować 2-3 razy w ciągu tygodnia. 

Z notatki producenta dowiadujemy się, że powinna ona odżywić, zregenerować i wygładzić skórę. Ponadto uzupełnia niedobór substancji odżywczych, a glinka brązowa regeneruje dzięki mikroelementom (głównie krzemowi, glinu, żelaza, wapnia, potasu oraz magnezu). Regeneracje skóry zapewnia olej Canola, zmiękcza on i odżywia naskórek. Prowitamina B5 dba z kolei o nawilżenie oraz ukojenie podrażnionego naskórka. Drobne zmarszczki powinny zostać wygładzone przez zawarty w słodkich migdałach proteiny- białka proste zbudowane z aminokwasów. Dają widoczne efekty liftingujące. Witamina E zneutralizuje wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia. Jakie jeszcze właściwości ma maseczka? Kwasy omega 3 i 6, są one odpowiedzialne za ochronę warstw lipidowych naskórka.

Maseczka jest warta polecenia, nie tylko ta z glinką brązową, ale i żółtą oraz zieloną. Mają specyficzny zapach i konsystencję, ale efekty są natychmiastowe i warte swojej ceny (ok. 3 zł).

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentuj. Nie obrażaj.

Dziękuję!